Botanic Bliss Studio

  • 35 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Botanic Bliss Studio Budapest розташовані за 9 хвилин пішої прогулянки від музею "Будинок терору" і можуть вмістити до 4 гостяі. Казино «Las Vegas» знаходиться лише за 1.7 км від цього місця, а Цитадель - за 25 хвилини пішки.

У помешканні для вашого комфорту передбачені душова кабіна і окремий туалет. Крім того, ви можете користуватися феном і рушниками, які надаються у ванній кімнаті.

Якщо вас приваблюють катання на човні і їзда на велосипеді, що пропонують апартаменти, неодмінно припадуть вам до душі.

Botanic Bliss Studio пропонують гостям кухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Апартаменти розміщені у районі Badenstedt, в межах 30-хвилинної прогулянки від Будапештського зоопарку і ботанічного саду. Botanic Bliss Studio мають першокласне розташування, за кілька кроків від станції метро Станція Oktogon. Залізничний вокзал Вокзал Ньюгаті знаходиться лише за 1.5 км, а автобусна зупинка Nyar utca - за 5 хвилин пішої прогулянки від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Botanic Bliss Studio Будапешт
T6 Premium Suite
Ціна лише для моб. пристроїв

T6 Premium Suite

9.5
Чудово 19 відгуків
74 м від помешкання
Spacious Central Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Spacious Central Apartment

9.0
Блискуче 9 відгуків
80 м від помешкання
E44 - Erzsebet Boulevard Residence - Best Location By Bqa
Ціна лише для моб. пристроїв

E44 - Erzsebet Boulevard Residence - Best Location By Bqa

8.1
Дуже Добре 200 відгуків
84 м від помешкання
USD 61 USD 55
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    22 км

    Залізничні вокзали

    Western Railway Station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Дозвілля

    • Їзда на велосипеді

    Послуги на території

    • Прибирання приміщень

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїMA24105434
    Часті питання
    • У Botanic Bliss Studio можна розмістити домашніх тварин?
      У Botanic Bliss Studio не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Botanic Bliss Studio є кухня?
      В квартирі Botanic Bliss Studio гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Вокзал Ньюгаті розташований біля цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    ім.Ференца Ліста
    22 км

    Залізничні вокзали

    Western Railway Station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Botanic Bliss Studio Будапешт

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити